Do "důchodu" mladý a bohatý? Tady je návod

Jdeme si pro 1.000.000 Kč

Ziskový byznys s profesionály:

*GDPR a ochrana osobních údajů

Vyplněním údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasím, že moje data budou uložena a zpracována v souladu s platnou legislativou. Stisknutím tlačítka vyjadřuji svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro registraci do kurzu zdarma a dalších e-mailů, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti obchodování na burze. Odhlásit se mohu kdykoliv odhlašovacím tlačítkem pod každým e-mailem nebo na info@finakademie.cz.

Postupy, strategie a návody, které mi umožnily jít v 43 letech "do důchodu"

STARTUJEME ZA:

NEDĚLE 19.12.2021

ve 20:00

*GDPR a ochrana osobních údajů

V ONLINE VYSÍLÁNÍ UVIDÍTE:

• 1
    Nastartovat důchod při práci? Ano, jde to!
  • 2
    Byznys bez konkurence? Ano, existuje!
  • 3
    980.000 / 1.200.000 Kč za rok. Uvidíte, jak se k nim dostanete!
  • 4
    Zkratka: Jak rychle začneme budovat příjmy
  • 5
    Tajemství úspěchu: Buďte na stupni vítězů
  • 6
    Zisk +100% za 6 měsíců? Ano, jde to!
  • 7
    Sledujeme profesionály krok za krokem
  • 8
    Používáme hotové strategie
  • 9
    Portfolio nástrojů + portfolio stylů
  • 10
    Jak vydělávám na zlatě, aniž bych zlato kupoval?
  • 11
    Jak vydělávám na výsledcích US firem, aniž bych vlastnil akcie?
  • 12
    Jak vydělávám na kávě, ropě, mědi, aniž bych do nich investoval?
  • 13
    Myšlení Švéda: Profesionál za oponou
  • 14
    Sledujte v přímém přenosu: +900 opčních obchodů !
  • 15
    Klub ziskových obchodníků: Co vás čeká uvnitř?
  • 16
    Zkušenosti a reference 3.600 účastníků
  • 17
    Tato brána se otevírá pouze jednou ročně !
  • 18
    Akce: Startujeme společně k ziskům
  • 19
    Maximální bonusy (včetně vedení za ruku ZDARMA) získáte pouze na online vysílání!

*GDPR a ochrana osobních údajů

CO VÁM PŘINESE TENTO ONLINE WEBINÁŘ?

• Zjistíte, jak funguje komunita 2.600 lidí, kteří si s námi budují důchod
  • Poznáte cestu, která mne dovedla k finanční svobodě
  • Uvidíte, jak jsem vybudoval můj "důchod", abych mohl skončit s prací
  • Uvidíte naši komunitu "zevnitř"
  • Uvidíte, co může naše komunita reálně může přivést vám
  • Poznáte, lze vybudovat příjem klidně s 5 - 15 minutami denně
  • Dostanete možnost sledovat naše postupy v přímém přenosu
  • Porozumíte tomu, proč je dobré vše držet KISS
  • Ukážu vám zkratku k vydělávání peněz
  • Pozvu vás do akce : Tato možnost bude pouze do půlnoci!

WEBINÁŘEM VÁS PROVEDE

Martin Kopáček

Investor, "mladý důchodce", svobodný člověk
Jsem člověk, který miluje svobodu a volnost. Proto jsem si vybudoval příjmy, abych nemusel svůj čas prodávat za mzdu. Dnes inspiruji další lidi, kteří chtějí život prožít, místo aby jen prodávali po 8 hodinách denně.